Internetowe Odkrycia Marca

Ostatnie tygodnie są dla mnie jedną wielką gonitwą i bieganiem pomiędzy jednym jednym końcem a drugim. Nie mam do niczego głowy, więc blog trochę na tym ucierpiał. Choroba wyczerpała ze mnie wszystkie siły, ale nie chcę trzymać Was dłużej w niepewności, więc podrzucam nowy post. Zapraszam na, lekko spóźnione, marcowe odkrycia internetowe:

 

 

  • Biblioteka Ubrań, czyli wspaniała wrocławska inicjatywa polegająca na możliwości wypożyczenia ubrań za drobną opłatą. Myślę, że to fajna inicjatywa zarówno jeżeli chodzi o ochronę środowiska (wykorzystywanie już istniejących zasobów!), filozofię racjonalnej mody (poszukiwanie własnego stylu, bez konieczności kupowania tysięcy ubrań) oraz oszczędność. Koniecznie przeczytajcie podlinkowany artykuł i śledźcie dziewczyny na facebooku.

 

  • Wielki test szamponów w kostce u Ekologiki. Jeżeli interesuje was temat ekologii, albo jesteście ciekawi samej idei szamponu w kostce i chcielibyście wiedzieć, w który warto zainwestować, koniecznie zajrzyjcie na bloga Agnieszki.

 

 

  • Już od 9 maja w salonach Empik i w sklepie internetowym Empik.com będzie dostępna polska wersja językowa MONOPOLY PRZYJACIELE. Jeżeli Was także pochłonęły perypetie grupy przyjaciół mieszkających na nowojorskim Manhattanie, to pewnie również nie możecie doczekać się premiery.

 

  • Jakiś czas temu internet obiegła fala filmików z serii 100 Years of Beauty. Produkcje zdobyły na tyle dużą popularność, że zaczęto dzielić je na różne kategorie, w tym także na kraje. Polska niestety nie doczekała się swojej adaptacji. Z odpowiedzią przyszła jednak niezawodna w kwestii historycznej mody i prawdziwego stylu vintage Karolina Żebrowska. Moim zdaniem idealnie oddała klimat polskiej mody minionych dziesięcioleci.

 

  • Pozostając na youtubie, podrzucam Wam filmik, w którym mieszkańcy całego świata dzielą się najpopularniejszymi stereotypami i utartymi frazesami związanymi z ich państwem. Jeżeli to was nie przekonało to dodam, że są polskie smaczki!

 


 

To pierwszy wpis z serii internetowych odkryć, więc koniecznie dajcie znać co myślicie i co przypadło Wam najbardziej do gustu. A wy znaleźliście ostatnio coś ciekawego w czeluściach internetu? Czekam na wasze odpowiedzi w komentarzach. Buziaki!

ZapiszZapiszZapiszZapiszZapiszZapisz

ZapiszZapisz

ZapiszZapisz

ZapiszZapisz

ZapiszZapisz

ZapiszZapisz

ZapiszZapiszZapiszZapisz

ZapiszZapisz

ZapiszZapiszZapiszZapisz

ZapiszZapisz